Rychlý & jednoduchý převod mezi e-peněženkami.


brumble.cz
en

O pěněženkách

   Tato webová prezentace se věnuje tematu elektronických peněženek a směn mezi nimi. V levé části je menu, kde si po rozkliknutí múžete přečíst nejdůležitější informace o konkrétním platebním systému. Najdete zde rady týkající se se založení, vkladu, výběru a obecně práce s elektronickými pěněženkami.

 

O E-PENĚŽENKÁCH

Bezhotovostní platební styk je již v České republice běžnou záležitostí. Dnes již nikoho nepřekvapí zákazník, který v e-shopu platí platební kartou. V rámci bezhotovostního platebního styku se můžeme setkat i s dalšími způsoby bezhotovostních úhrad. Obrovský potenciál v sobě skrývají tzv. elektronické peněženky, které v sobě nesou řadu specifik.

 

Specifika elektronických peněženek

Elektronické peněženky jsou určeny k bezhotovostním platbám menších částek na internetu, jejich použití je není omezeno na vyplnění údajů, které musíte zadávat, pokud platíte kreditní či debetní kartou, tedy číslo karty, datum platnosti a kontrolní číslo.

Finanční prostředky do elektronické peněženky lze převést kdykoliv z účtu v libovolné bance, tudíž nepotřebujete (na rozdíl od platební karty) běžný ani jiný účet vázaný na poskytovatele platebního systému.

Platba prostřednictví elektronické peněženky je velmi rychlá a snadná. Zároveň každý uživatel elektronické peněženky získá přístup k informacím o svém účtu, přehledně vidí stav účtu, jednotlivé proběhnuté transakce a nad svou elektronickou peněženkou má naprostou kontrolu.

 

Tři základní principy e-peněženek

  • Bezpečnos t -Při platbách s elektronickými peněženkami nezadáváte žádná citlivá a zneužitelná data, pouze zadáváte své přihlašovací jméno a heslo
  • Malé riziko - finanční objem své elektronické peněženky určujete jen Vy sami, přeléváte do ní jen takový finanční objem, kolik peněz potřebujete k běžným platbám a tím ji „nabíjíte“, na rozdíl od platební karty, která odráží úplný objem finančních prostředků na Vašem účtu. Tím je sníženo riziko zneužití omezenou částkou, o kterou byste mohli přijít při případném zneužití.
  • Nastavení limitů – u mnohých elektronických peněženek si lze nastavit maximální finanční limity, při jejich případné překročení bude platba vyžadovat Vaši autorizaci prostřednictvím mobilního telefonu.

 

Přehled kontaktů:

Tel.: 420 604 245 356
Email:
Web: Smenarna Online
© Smenarna Online

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.